Program competitional Liga 2 2018-2019

Liga 2 – Casa Pariurilor – Sezon 2018-2019

Etapa 1 (04 august 2018) 
ACS Energeticianul – CS Luceafărul Oradea
ASU Politehnica Timişoara – AFC Chindia Târgovişte
AS FC Universitatea Cluj – FC Metaloglobus Bucureşti
CS Aerostar Bacău – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Fotbal Club Argeş – CS Baloteşti
ACS Petrolul 52 Ploieşti – CS Sportul Snagov
CS Mioveni – ACS FC Academica Clinceni
ASC Daco-Getica Bucureşti – AFC UTA Arad
SSC Farul Constanţa – ACS Politehnica Timişoara
ACS Dacia Unirea Brăila – AFC Ripensia Timişoara

Etapa 2 (11 august 2018) 
CS Luceafărul Oradea – AFC Ripensia Timişoara
ACS Politehnica Timişoara – ACS Dacia Unirea Brăila
AFC UTA Arad – SSC Farul Constanţa
ACS FC Academica Clinceni – ASC Daco-Getica Bucureşti
CS Sportul Snagov – CS Mioveni
CS Baloteşti – ACS Petrolul 52 Ploieşti
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – Fotbal Club Argeş
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Aerostar Bacău
AFC Chindia Târgovişte – AS FC Universitatea Cluj
ACS Energeticianul – ASU Politehnica Timişoara

Etapa 3 (18 august 2018) 
ASU Politehnica Timişoara – CS Luceafărul Oradea
AS FC Universitatea Cluj – ACS Energeticianul
CS Aerostar Bacău – AFC Chindia Târgovişte
Fotbal Club Argeş – FC Metaloglobus Bucureşti
ACS Petrolul 52 Ploieşti – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
CS Mioveni – CS Baloteşti
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Sportul Snagov
SSC Farul Constanţa – ACS FC Academica Clinceni
ACS Dacia Unirea Brăila – AFC UTA Arad
AFC Ripensia Timişoara – ACS Politehnica Timişoara

Etapa 4 (25 august 2018)
CS Luceafărul Oradea – ACS Politehnica Timişoara
AFC UTA Arad – AFC Ripensia Timişoara
ACS FC Academica Clinceni – ACS Dacia Unirea Brăila
CS Sportul Snagov – SSC Farul Constanţa
CS Baloteşti – ASC Daco-Getica Bucureşti
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Mioveni
FC Metaloglobus Bucureşti – ACS Petrolul 52 Ploieşti
AFC Chindia Târgovişte – Fotbal Club Argeş
ACS Energeticianul – CS Aerostar Bacău
ASU Politehnica Timişoara – AS FC Universitatea Cluj

Etapa 5 (01 septembrie 2018) 
AS FC Universitatea Cluj – CS Luceafărul Oradea
CS Aerostar Bacău – ASU Politehnica Timişoara
Fotbal Club Argeş – ACS Energeticianul
ACS Petrolul 52 Ploieşti – AFC Chindia Târgovişte
CS Mioveni – FC Metaloglobus Bucureşti
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
SSC Farul Constanţa – CS Baloteşti
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Sportul Snagov
AFC Ripensia Timişoara – ACS FC Academica Clinceni
ACS Politehnica Timişoara – AFC UTA Arad

Etapa 6 (08 septembrie 2018) 
CS Luceafărul Oradea – AFC UTA Arad
ACS FC Academica Clinceni – ACS Politehnica Timişoara
CS Sportul Snagov – AFC Ripensia Timişoara
CS Baloteşti – ACS Dacia Unirea Brăila
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – SSC Farul Constanţa
FC Metaloglobus Bucureşti – ASC Daco-Getica Bucureşti
AFC Chindia Târgovişte – CS Mioveni
ACS Energeticianul – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ASU Politehnica Timişoara – Fotbal Club Argeş
AS FC Universitatea Cluj – CS Aerostar Bacău

Etapa 7 (15 septembrie 2018) 
CS Aerostar Bacău – CS Luceafărul Oradea
Fotbal Club Argeş – AS FC Universitatea Cluj
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ASU Politehnica Timişoara
CS Mioveni – ACS Energeticianul
ASC Daco-Getica Bucureşti – AFC Chindia Târgovişte
SSC Farul Constanţa – FC Metaloglobus Bucureşti
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
AFC Ripensia Timişoara – CS Baloteşti
ACS Politehnica Timişoara – CS Sportul Snagov
AFC UTA Arad – ACS FC Academica Clinceni

Etapa 8 (22 septembrie 2018) 
CS Luceafărul Oradea – ACS FC Academica Clinceni
CS Sportul Snagov – AFC UTA Arad
CS Baloteşti – ACS Politehnica Timişoara
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC Ripensia Timişoara
FC Metaloglobus Bucureşti – ACS Dacia Unirea Brăila
AFC Chindia Târgovişte – SSC Farul Constanţa
ACS Energeticianul – ASC Daco-Getica Bucureşti
ASU Politehnica Timişoara – CS Mioveni
AS FC Universitatea Cluj – ACS Petrolul 52 Ploieşti
CS Aerostar Bacău – Fotbal Club Argeş

Etapa 9 (29 septembrie 2018) 
Fotbal Club Argeş – CS Luceafărul Oradea
ACS Petrolul 52 Ploieşti – CS Aerostar Bacău
CS Mioveni – AS FC Universitatea Cluj
ASC Daco-Getica Bucureşti – ASU Politehnica Timişoara
SSC Farul Constanţa – ACS Energeticianul
ACS Dacia Unirea Brăila – AFC Chindia Târgovişte
AFC Ripensia Timişoara – FC Metaloglobus Bucureşti
ACS Politehnica Timişoara – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
AFC UTA Arad – CS Baloteşti
ACS FC Academica Clinceni – CS Sportul Snagov

Etapa 10 (06 octombrie 2018)
CS Luceafărul Oradea – CS Sportul Snagov
CS Baloteşti – ACS FC Academica Clinceni
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC UTA Arad
FC Metaloglobus Bucureşti – ACS Politehnica Timişoara
AFC Chindia Târgovişte – AFC Ripensia Timişoara
ACS Energeticianul – ACS Dacia Unirea Brăila
ASU Politehnica Timişoara – SSC Farul Constanţa
AS FC Universitatea Cluj – ASC Daco-Getica Bucureşti
CS Aerostar Bacău – CS Mioveni
Fotbal Club Argeş – ACS Petrolul 52 Ploieşti

Etapa 11 (10 octombrie 2018)
ACS Petrolul 52 Ploieşti – CS Luceafărul Oradea
CS Mioveni – Fotbal Club Argeş
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Aerostar Bacău
SSC Farul Constanţa – AS FC Universitatea Cluj
ACS Dacia Unirea Brăila – ASU Politehnica Timişoara
AFC Ripensia Timişoara – ACS Energeticianul
ACS Politehnica Timişoara – AFC Chindia Târgovişte
AFC UTA Arad – FC Metaloglobus Bucureşti
ACS FC Academica Clinceni – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
CS Sportul Snagov – CS Baloteşti

Etapa 12 (13 octombrie 2018) 
CS Luceafărul Oradea – CS Baloteşti
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Sportul Snagov
FC Metaloglobus Bucureşti – ACS FC Academica Clinceni
AFC Chindia Târgovişte – AFC UTA Arad
ACS Energeticianul – ACS Politehnica Timişoara
ASU Politehnica Timişoara – AFC Ripensia Timişoara
AS FC Universitatea Cluj – ACS Dacia Unirea Brăila
CS Aerostar Bacău – SSC Farul Constanţa
Fotbal Club Argeş – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS Petrolul 52 Ploieşti – CS Mioveni

Etapa 13 (20 octombrie 2018) 
CS Mioveni – CS Luceafărul Oradea
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS Petrolul 52 Ploieşti
SSC Farul Constanţa – Fotbal Club Argeş
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Aerostar Bacău
AFC Ripensia Timişoara – AS FC Universitatea Cluj
ACS Politehnica Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
AFC UTA Arad – ACS Energeticianul
ACS FC Academica Clinceni – AFC Chindia Târgovişte
CS Sportul Snagov – FC Metaloglobus Bucureşti
CS Baloteşti – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu

Etapa 14 (27 octombrie 2018) 
CS Luceafărul Oradea – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Baloteşti
AFC Chindia Târgovişte – CS Sportul Snagov
ACS Energeticianul – ACS FC Academica Clinceni
ASU Politehnica Timişoara – AFC UTA Arad
AS FC Universitatea Cluj – ACS Politehnica Timişoara
CS Aerostar Bacău – AFC Ripensia Timişoara
Fotbal Club Argeş – ACS Dacia Unirea Brăila
ACS Petrolul 52 Ploieşti – SSC Farul Constanţa
CS Mioveni – ASC Daco-Getica Bucureşti

Etapa 15 (03 noiembrie 2018) 
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Luceafărul Oradea
SSC Farul Constanţa – CS Mioveni
ACS Dacia Unirea Brăila – ACS Petrolul 52 Ploieşti
AFC Ripensia Timişoara – Fotbal Club Argeş
ACS Politehnica Timişoara – CS Aerostar Bacău
AFC UTA Arad – AS FC Universitatea Cluj
ACS FC Academica Clinceni – ASU Politehnica Timişoara
CS Sportul Snagov – ACS Energeticianul
CS Baloteşti – AFC Chindia Târgovişte
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – FC Metaloglobus Bucureşti

Etapa 16 (10 noiembrie 2018) 
CS Luceafărul Oradea – FC Metaloglobus Bucureşti
AFC Chindia Târgovişte – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Energeticianul – CS Baloteşti
ASU Politehnica Timişoara – CS Sportul Snagov
AS FC Universitatea Cluj – ACS FC Academica Clinceni
CS Aerostar Bacău – AFC UTA Arad
Fotbal Club Argeş – ACS Politehnica Timişoara
ACS Petrolul 52 Ploieşti – AFC Ripensia Timişoara
CS Mioveni – ACS Dacia Unirea Brăila
ASC Daco-Getica Bucureşti – SSC Farul Constanţa

Etapa 17 (17 noiembrie 2018) 
SSC Farul Constanţa – CS Luceafărul Oradea
ACS Dacia Unirea Brăila – ASC Daco-Getica Bucureşti
AFC Ripensia Timişoara – CS Mioveni
ACS Politehnica Timişoara – ACS Petrolul 52 Ploieşti
AFC UTA Arad – Fotbal Club Argeş
ACS FC Academica Clinceni – CS Aerostar Bacău
CS Sportul Snagov – AS FC Universitatea Cluj
CS Baloteşti – ASU Politehnica Timişoara
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS Energeticianul
FC Metaloglobus Bucureşti – AFC Chindia Târgovişte

Etapa 18 (24 noiembrie 2018) 
CS Luceafărul Oradea – AFC Chindia Târgovişte
ACS Energeticianul – FC Metaloglobus Bucureşti
ASU Politehnica Timişoara – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
AS FC Universitatea Cluj – CS Baloteşti
CS Aerostar Bacău – CS Sportul Snagov
Fotbal Club Argeş – ACS FC Academica Clinceni
ACS Petrolul 52 Ploieşti – AFC UTA Arad
CS Mioveni – ACS Politehnica Timişoara
ASC Daco-Getica Bucureşti – AFC Ripensia Timişoara
SSC Farul Constanţa – ACS Dacia Unirea Brăila

Etapa 19 (28 noiembrie 2018) 
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Luceafărul Oradea
AFC Ripensia Timişoara – SSC Farul Constanţa
ACS Politehnica Timişoara – ASC Daco-Getica Bucureşti
AFC UTA Arad – CS Mioveni
ACS FC Academica Clinceni – ACS Petrolul 52 Ploieşti
CS Sportul Snagov – Fotbal Club Argeş
CS Baloteşti – CS Aerostar Bacău
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AS FC Universitatea Cluj
FC Metaloglobus Bucureşti – ASU Politehnica Timişoara
AFC Chindia Târgovişte – ACS Energeticianul

Etapa 20 (01 decembrie 2018) 
CS Luceafărul Oradea – ACS Energeticianul
AFC Chindia Târgovişte – ASU Politehnica Timişoara
FC Metaloglobus Bucureşti – AS FC Universitatea Cluj
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Aerostar Bacău
CS Baloteşti – Fotbal Club Argeş
CS Sportul Snagov – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS FC Academica Clinceni – CS Mioveni
AFC UTA Arad – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS Politehnica Timişoara – SSC Farul Constanţa
AFC Ripensia Timişoara – ACS Dacia Unirea Brăila

Etapa 21 (08 decembrie 2018) 
AFC Ripensia Timişoara – CS Luceafărul Oradea
ACS Dacia Unirea Brăila – ACS Politehnica Timişoara
SSC Farul Constanţa – AFC UTA Arad
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS FC Academica Clinceni
CS Mioveni – CS Sportul Snagov
ACS Petrolul 52 Ploieşti – CS Baloteşti
Fotbal Club Argeş – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
CS Aerostar Bacău – FC Metaloglobus Bucureşti
AS FC Universitatea Cluj – AFC Chindia Târgovişte
ASU Politehnica Timişoara – ACS Energeticianul

Etapa 22 (23 februarie 2019) 
CS Luceafărul Oradea – ASU Politehnica Timişoara
ACS Energeticianul – AS FC Universitatea Cluj
AFC Chindia Târgovişte – CS Aerostar Bacău
FC Metaloglobus Bucureşti – Fotbal Club Argeş
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS Petrolul 52 Ploieşti
CS Baloteşti – CS Mioveni
CS Sportul Snagov – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS FC Academica Clinceni – SSC Farul Constanţa
AFC UTA Arad – ACS Dacia Unirea Brăila
ACS Politehnica Timişoara – AFC Ripensia Timişoara

Etapa 23 (02 martie 2019) 
ACS Politehnica Timişoara – CS Luceafărul Oradea
AFC Ripensia Timişoara – AFC UTA Arad
ACS Dacia Unirea Brăila – ACS FC Academica Clinceni
SSC Farul Constanţa – CS Sportul Snagov
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Baloteşti
CS Mioveni – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Petrolul 52 Ploieşti – FC Metaloglobus Bucureşti
Fotbal Club Argeş – AFC Chindia Târgovişte
CS Aerostar Bacău – ACS Energeticianul
AS FC Universitatea Cluj – ASU Politehnica Timişoara

Etapa 24 
CS Luceafărul Oradea – AS FC Universitatea Cluj
ASU Politehnica Timişoara – CS Aerostar Bacău
ACS Energeticianul – Fotbal Club Argeş
AFC Chindia Târgovişte – ACS Petrolul 52 Ploieşti
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Mioveni
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ASC Daco-Getica Bucureşti
CS Baloteşti – SSC Farul Constanţa
CS Sportul Snagov – ACS Dacia Unirea Brăila
ACS FC Academica Clinceni – AFC Ripensia Timişoara
AFC UTA Arad – ACS Politehnica Timişoara

Etapa 25 
AFC UTA Arad – CS Luceafărul Oradea
ACS Politehnica Timişoara – ACS FC Academica Clinceni
AFC Ripensia Timişoara – CS Sportul Snagov
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Baloteşti
SSC Farul Constanţa – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ASC Daco-Getica Bucureşti – FC Metaloglobus Bucureşti
CS Mioveni – AFC Chindia Târgovişte
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS Energeticianul
Fotbal Club Argeş – ASU Politehnica Timişoara
CS Aerostar Bacău – AS FC Universitatea Cluj

Etapa 26 
CS Luceafărul Oradea – CS Aerostar Bacău
AS FC Universitatea Cluj – Fotbal Club Argeş
ASU Politehnica Timişoara – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Energeticianul – CS Mioveni
AFC Chindia Târgovişte – ASC Daco-Getica Bucureşti
FC Metaloglobus Bucureşti – SSC Farul Constanţa
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS Dacia Unirea Brăila
CS Baloteşti – AFC Ripensia Timişoara
CS Sportul Snagov – ACS Politehnica Timişoara
ACS FC Academica Clinceni – AFC UTA Arad

Etapa 27 
ACS FC Academica Clinceni – CS Luceafărul Oradea
AFC UTA Arad – CS Sportul Snagov
ACS Politehnica Timişoara – CS Baloteşti
AFC Ripensia Timişoara – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Dacia Unirea Brăila – FC Metaloglobus Bucureşti
SSC Farul Constanţa – AFC Chindia Târgovişte
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS Energeticianul
CS Mioveni – ASU Politehnica Timişoara
ACS Petrolul 52 Ploieşti – AS FC Universitatea Cluj
Fotbal Club Argeş – CS Aerostar Bacău

Etapa 28 
CS Luceafărul Oradea – Fotbal Club Argeş
CS Aerostar Bacău – ACS Petrolul 52 Ploieşti
AS FC Universitatea Cluj – CS Mioveni
ASU Politehnica Timişoara – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS Energeticianul – SSC Farul Constanţa
AFC Chindia Târgovişte – ACS Dacia Unirea Brăila
FC Metaloglobus Bucureşti – AFC Ripensia Timişoara
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS Politehnica Timişoara
CS Baloteşti – AFC UTA Arad
CS Sportul Snagov – ACS FC Academica Clinceni

Etapa 29 
CS Sportul Snagov – CS Luceafărul Oradea
ACS FC Academica Clinceni – CS Baloteşti
AFC UTA Arad – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Politehnica Timişoara – FC Metaloglobus Bucureşti
AFC Ripensia Timişoara – AFC Chindia Târgovişte
ACS Dacia Unirea Brăila – ACS Energeticianul
SSC Farul Constanţa – ASU Politehnica Timişoara
ASC Daco-Getica Bucureşti – AS FC Universitatea Cluj
CS Mioveni – CS Aerostar Bacău
ACS Petrolul 52 Ploieşti – Fotbal Club Argeş

Etapa 30 
CS Luceafărul Oradea – ACS Petrolul 52 Ploieşti
Fotbal Club Argeş – CS Mioveni
CS Aerostar Bacău – ASC Daco-Getica Bucureşti
AS FC Universitatea Cluj – SSC Farul Constanţa
ASU Politehnica Timişoara – ACS Dacia Unirea Brăila
ACS Energeticianul – AFC Ripensia Timişoara
AFC Chindia Târgovişte – ACS Politehnica Timişoara
FC Metaloglobus Bucureşti – AFC UTA Arad
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS FC Academica Clinceni
CS Baloteşti – CS Sportul Snagov

Etapa 31 
CS Baloteşti – CS Luceafărul Oradea
CS Sportul Snagov – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS FC Academica Clinceni – FC Metaloglobus Bucureşti
AFC UTA Arad – AFC Chindia Târgovişte
ACS Politehnica Timişoara – ACS Energeticianul
AFC Ripensia Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
ACS Dacia Unirea Brăila – AS FC Universitatea Cluj
SSC Farul Constanţa – CS Aerostar Bacău
ASC Daco-Getica Bucureşti – Fotbal Club Argeş
CS Mioveni – ACS Petrolul 52 Ploieşti

Etapa 32 
CS Luceafărul Oradea – CS Mioveni
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ASC Daco-Getica Bucureşti
Fotbal Club Argeş – SSC Farul Constanţa
CS Aerostar Bacău – ACS Dacia Unirea Brăila
AS FC Universitatea Cluj – AFC Ripensia Timişoara
ASU Politehnica Timişoara – ACS Politehnica Timişoara
ACS Energeticianul – AFC UTA Arad
AFC Chindia Târgovişte – ACS FC Academica Clinceni
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Sportul Snagov
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Baloteşti

Etapa 33 
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Luceafărul Oradea
CS Baloteşti – FC Metaloglobus Bucureşti
CS Sportul Snagov – AFC Chindia Târgovişte
ACS FC Academica Clinceni – ACS Energeticianul
AFC UTA Arad – ASU Politehnica Timişoara
ACS Politehnica Timişoara – AS FC Universitatea Cluj
AFC Ripensia Timişoara – CS Aerostar Bacău
ACS Dacia Unirea Brăila – Fotbal Club Argeş
SSC Farul Constanţa – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Mioveni

Etapa 34 
CS Luceafărul Oradea – ASC Daco-Getica Bucureşti
CS Mioveni – SSC Farul Constanţa
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS Dacia Unirea Brăila
Fotbal Club Argeş – AFC Ripensia Timişoara
CS Aerostar Bacău – ACS Politehnica Timişoara
AS FC Universitatea Cluj – AFC UTA Arad
ASU Politehnica Timişoara – ACS FC Academica Clinceni
ACS Energeticianul – CS Sportul Snagov
AFC Chindia Târgovişte – CS Baloteşti
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu

Etapa 35 
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Luceafărul Oradea
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC Chindia Târgovişte
CS Baloteşti – ACS Energeticianul
CS Sportul Snagov – ASU Politehnica Timişoara
ACS FC Academica Clinceni – AS FC Universitatea Cluj
AFC UTA Arad – CS Aerostar Bacău
ACS Politehnica Timişoara – Fotbal Club Argeş
AFC Ripensia Timişoara – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Mioveni
SSC Farul Constanţa – ASC Daco-Getica Bucureşti

Etapa 36 
CS Luceafărul Oradea – SSC Farul Constanţa
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS Dacia Unirea Brăila
CS Mioveni – AFC Ripensia Timişoara
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS Politehnica Timişoara
Fotbal Club Argeş – AFC UTA Arad
CS Aerostar Bacău – ACS FC Academica Clinceni
AS FC Universitatea Cluj – CS Sportul Snagov
ASU Politehnica Timişoara – CS Baloteşti
ACS Energeticianul – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
AFC Chindia Târgovişte – FC Metaloglobus Bucureşti

Etapa 37 
AFC Chindia Târgovişte – CS Luceafărul Oradea
FC Metaloglobus Bucureşti – ACS Energeticianul
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ASU Politehnica Timişoara
CS Baloteşti – AS FC Universitatea Cluj
CS Sportul Snagov – CS Aerostar Bacău
ACS FC Academica Clinceni – Fotbal Club Argeş
AFC UTA Arad – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Politehnica Timişoara – CS Mioveni
AFC Ripensia Timişoara – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS Dacia Unirea Brăila – SSC Farul Constanţa

Etapa 38 
CS Luceafărul Oradea – ACS Dacia Unirea Brăila
SSC Farul Constanţa – AFC Ripensia Timişoara
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS Politehnica Timişoara
CS Mioveni – AFC UTA Arad
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS FC Academica Clinceni
Fotbal Club Argeş – CS Sportul Snagov
CS Aerostar Bacău – CS Baloteşti
AS FC Universitatea Cluj – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ASU Politehnica Timişoara – FC Metaloglobus Bucureşti
ACS Energeticianul – AFC Chindia Târgovişte

Powered by themekiller.com