Noul program competiţional al seriei a II-a, Liga 3 -ediția 2017-2018

Etapa 1, 25 august, ora 18:00
Olimpia Râmnicu Sărat – Sportul Chiscani
Delta Dobrogea Tulcea – FCSB 2

26 august, ora 18:00
Agricola Borcea – Axiopolis Sport Cernavodă
Victoria Traian – FC Voluntari 2
SCS Farul Constanţa – Unirea Slobozia
Progresul 1944 Spartac – ACSM Olteniţa
Metalul Buzău – Înainte Modelu

Etapa 2, 2 septembrie, ora 17:00
Axiopolis Sport Cernavodă – Înainte Modelu
FCSB 2 – Metalul Buzău
ACSM Olteniţa – Delta Dobrogea Tulcea
Sportul Chiscani – Progresul 1944 Spartac
Unirea Slobozia – Olimpia Râmnicu Sărat
FC Voluntari 2 – ASSCS Farul Constanţa
Agricola Borcea – Victoria Traian

Etapa 3, 9 septembrie, ora 17:00
Victoria Traian – Axiopolis Sport Cernavodă
ASSCS Farul Constanţa – Agricola Borcea
Olimpia Râmnicu Sărat – FC Voluntari 2
Progresul 1944 Spartac – Unirea Slobozia
Delta Dobrogea Tulcea – Sportul Chiscani
Metalul Buzău – ACSM Olteniţa
Înainte Modelu – FCSB SA 2

Etapa 4, 16 septembrie, ora 17:00
Axiopolis Sport Cernavodă – FCSB 2
ACSM Olteniţa – Înainte Modelu
Sportul Chiscani – Metalul Buzău
Unirea Slobozia – Delta Dobrogea Tulcea
FC Voluntari 2 – Progresul 1944 Spartac
Agricola Borcea – Olimpia Râmnicu Sărat
Victoria Traian – ASSCS Farul Constanţa

Etapa 5, 23 septembrie, ora 17:00
ASSCS Farul Constanţa – Axiopolis Sport Cernavodă
Olimpia Râmnicu Sărat – Victoria Traian
Progresul 1944 Spartac – Agricola Borcea
Delta Dobrogea Tulcea – FC Voluntari 2
Metalul Buzău – Unirea Slobozia
Înainte Modelu – Sportul Chiscani
FCSB 2 – ACSM Olteniţa

Etapa 6, 30 septembrie, ora 17:00
Axiopolis Sport Cernavodă – ACSM Olteniţa
Sportul Chiscani – FCSB 2
Unirea Slobozia – Înainte Modelu
FC Voluntari 2 – Metalul Buzău
Agricola Borcea – Delta Dobrogea Tulcea
Victoria Traian – Progresul 1944 Spartac
ASSCS Farul Constanţa – Olimpia Râmnicu Sărat

Etapa 7, 7 octombrie, ora 15:00
Olimpia Râmnicu Sărat – Axiopolis Sport Cernavodă
Progresul 1944 Spartac – ASSCS Farul Constanţa
Delta Dobrogea Tulcea – Victoria Traian
Metalul Buzău – Agricola Borcea
Înainte Modelu – FC Voluntari 2
FCSB 2 – Unirea Slobozia
ACSM Olteniţa – Sportul Chiscani

Etapa 8, 14 octombrie, ora 15:00
Axiopolis Sport Cernavodă – Sportul Chiscani
Unirea Slobozia – ACSM Olteniţa
FC Voluntari 2 – FCSB 2
Agricola Borcea – Înainte Modelu
Victoria Traian – Metalul Buzău
ASSCS Farul Constanţa – Delta Dobrogea Tulcea
Olimpia Râmnicu Sărat – Progresul 1944 Spartac

Etapa 9, 21 octombrie, ora 15:00
Progresul 1944 Spartac – Axiopolis Sport Cernavodă
Delta Dobrogea Tulcea – Olimpia Râmnicu Sărat
Metalul Buzău – ASSCS Farul Constanţa
Înainte Modelu – Victoria Traian
FCSB 2 – Agricola Borcea
ACSM Olteniţa – FC Voluntari 2
Sportul Chiscani – Unirea Slobozia

Etapa 10, 28 octombrie, ora 15:00
Axiopolis Sport Cernavodă – Unirea Slobozia
FC Voluntari 2 – Sportul Chiscani
Agricola Borcea – ACSM Olteniţa
Victoria Traian – FCSB 2
ASSCS Farul Constanţa – Înainte Modelu
Olimpia Râmnicu Sărat – Metalul Buzău
Progresul 1944 Spartac – Delta Dobrogea Tulcea

Etapa 11, 4 noiembrie, ora 14:00
Delta Dobrogea Tulcea – Axiopolis Sport Cernavodă
Metalul Buzău – Progresul 1944 Spartac
Înainte Modelu – Olimpia Râmnicu Sărat
FCSB 2 – ASSCS Farul Constanţa
ACSM Olteniţa – Victoria Traian
Sportul Chiscani – Agricola Borcea
Unirea Slobozia – FC Voluntari 2

Etapa 12, 11 noiembrie, ora 14:00
Axiopolis Sport Cernavodă – FC Voluntari 2
Agricola Borcea – Unirea Slobozia
Victoria Traian – Sportul Chiscani
ASSCS Farul Constanţa – ACSM Olteniţa
Olimpia Râmnicu Sărat – FCSB 2
Progresul 1944 Spartac – Înainte Modelu
Delta Dobrogea Tulcea – Metalul Buzău

Etapa 13 noiembrie, ora 14:00
Metalul Buzău – Axiopolis Sport Cernavodă
Înainte Modelu – Delta Dobrogea Tulcea
FCSB 2 – Progresul 1944 Spartac
ACSM Olteniţa – Olimpia Râmnicu Sărat
Sportul Chiscani – ASSCS Farul Constanţa
Unirea Slobozia – Victoria Traian
FC Voluntari 2 – Agricola Borcea

Powered by themekiller.com